Під Києвом розшукували небезпечного бізнесмена: нападає на журналістів із гіллякою

02.09.2020 16:49

Бігав із колодою за журналістами, щоб приховати свій незаконний бізнес. У селі Плесецьке Васильківського району Київщини провели акцію протесту через агресивні дії місцевого підприємця Самофала. Громадські активісти та журналісти, які стали жертвами погроз і переслідувань чоловіка, провели акцію протесту на його нелегальній точці видобутку, біля його маєтку та навідалися до голови сільради Плесецького.

Plesetske
Точка незаконного видобутку піску у селі Плесецьке. Фото: СтопКор.

«Ми приїхали поспілкуватись із паном Самофалом, розказати йому, що йому вже підписана підозра, що він має обов’язок на сьогодні з’явитись до управління поліції, щоб йому за посвідкою видали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення», — розповів правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний.

Samofal
Будинок бізнесмена Самофала, який нападає на журналістів. Фото: СтопКор.

Також учасники акції поспілкувались із головою сільради Плесецького та повідомили про інцидент, який стався за участі місцевого бізнесмена Самофала. Чиновниця була не в курсі справи.

Plesetske2
Голова сільради Плесецького не в курсі про агресивні дії місцевого бізнесмена щодо журналістів. Фото: СтопКор.

На місці нелегального видобутку громадські активісти поінформували робітників, що вони займаються незаконною діяльністю та є співучасниками злочину Самофала.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 7 червня у селі Плесецьке Валерій Самофал ганявся із величезною гілкою за активістами та журналістами проєкту «Стоп корупції». Один з них отримав удар по шиї.

Представники проєкту приїхали у Плесецьке після повідомлення про те, що поруч із гранітним кар’єром у Київській області здійснюється видобування піску, хоча там можна видобувати лише камінь.

Копалини продають бетонним заводам у Києві

Під час моніторингу на місце прийшов чоловік, який спочатку почав бити мобільні телефони рукою, став погрожувати спалити автомобіль і врешті-решт почав ганятися за активістами з величезною гілкою.

Самофал після нападу на журналістів досі перебуває на свободі. За даними «СтопКору», ряд прокурорів Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури можуть покривати зловмисника.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини