Під Києвом поліцейські не пускають законного орендаря до оселі, – наказ начальника відділу

02.02.2021 09:20

Мій дім – моя фортеця, а моя поліція мене береже? На превеликий жаль, це не завжди так, адже будь-якої миті вас можуть позбавити майна чи житла. У с. Чайка під Києвом копи у супроводі озброєних силовиків просто викинули з котеджу законного орендаря, попри наявність у того всіх необхідних документів. Чому чоловіка не пускають до оселі? І яка роль у цьому місцевого очільника поліції? Дивіться у матеріалі Любові Данчої.

Як розповів представник ТОВ «Кредитні ініціативи», поліцією створені перешкоди для орендаря в можливості наблизитися до будинку.

«Стоять працівники поліції, ввечері близько 23 години. Орендар хоче увійти у будинок навіть для того, аби тільки забрати речі, але йому перешкоджають підійти до будинку — і не будь-хто, а саме представники поліції. Один із яких конкретно зазначає, що можливість йому не надається на підставі усного наказу, виданого начальником», – зазначив він.

Borshchagivka3
Представник ТОВ "Кредитні ініціативи" розповів про перепони, які поліція створила орендарю Фото: СтопКор

Чому працівники поліції одних захищали, а інших принижували, представники «СтопКору» хотіли запитати у самого начальника Чайківського відділу поліції Олександра Сака.

Однак головний поліціянт заявив, що всі коментарі надаватимуть винятково у пресцентрі, а сам він начебто не уповноважений давати коментарі, оскільки ведеться досудове розслідування і це є таємницею слідства.

Своєю чергою, журналісти спрямували запити до головного управління поліції Київської області, прокуратури, ДБР та інших органів. Проте коментар надали лише у Києво-Святошинській місцевій прокуратурі.

«Є питання до державного реєстратора. Згідно з матеріалами справи. Адже у цьому випадку повинні були провести певні процедури. То оцінка майна у зв'язку з тим, що державний реєстратор зареєстрував право власності», – повідомив прокурор Києво-Святошинської місцевої прокуратури Василь Гаврилець.

Borshchagivka4
У прокуратурі мають питання до держреєстратора Фото: СтопКор

Також нашим правозахисникам вдалося потрапити на прийом до керівника Києво-Святошинського відділу поліції Андрія Ткача. Не на камеру він зазначив, що це державницька позиція, і в діях своїх колег з виселення орендаря не вбачає порушень. Але коментувати детально відмовився.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини