Під Києвом планують забудувати рекреаційну зону – прокладають комунікації

Замість дерев – бетонні монстри? У мальовничому місті Ірпінь під Києвом можуть спотворити зелену зону: до території майбутньої багатоповерхової забудови вже почали прокладати підземний трубопровід. Чи бути черговій багатоповерхівці у столичному передмісті? Дізнавалася журналіст ІА «Стоп корупції» Марія Шевель.

«Побудуємо ще одну зону з багатоповерхівками»: напевне, цим керувалася місцева влада Ірпеня, коли передала рекреаційну зону табору «Восток» у руки забудовника Дмитра Осипенка. Він зводить багатоповерхівки під брендом «Нові метри» та свого часу плідно працював із колишнім мером Карплюком», – повідомила журналістка.

На одній із вулиць уже почали прокладати комунікації: від «Ірпіньводоканалу» до території майбутньої забудови ведуть підземний трубопровід.

«Це не наше замовлення, їх потім передадуть на баланс», – стверджує заступник начальника «Ірпіньводоканалу» Михайло Печенєвський.

Посадовець начебто нічого не знав про трубопровід і відмовився розповідати, навіщо він потрібен і куди веде.

А от мер міста Олександр Маркушин запевняє, що це проєкт водоканалу: комунікації проводять для полегшення життя жителів, але наразі все виглядає, як чистий обман. Адже 5 га землі на території колишнього табору «Восток», до якого й ведеться водопостачання, були передані Дмитру Осипенку, сумнозвісному забудовнику, що зводить хмарочоси під торговою маркою «Нові метри».

Irpin.web_c1
Дмитро Осипенко Фото: СтопКор

У 2018 році міські депутати на чолі з Володимиром Карплюком легалізували скандальні багатоповерхівки та забудову зеленої зони – без громадських обговорень і попри думку громади про забудову рекреаційної території.

Чинний голова міста стверджує: він – проти багатоповерхового будівництва, але підтримує зведення котеджного містечка на цій ділянці. При цьому обіцяє залишити 80% зелених насаджень.

Irpin.web_c2
Олександр Маркушин Фото: СтопКор

Тож робіть власні висновки та стежте за скандальними будівельними роботами разом із нами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини