Під Кабміном вимагають покарання для податківця Пенькова з ДФС у Дніпрі: там фіскали взяли в заручники бізнесмена (ФОТО)

17.07.2019 11:23

Люди вимагають, щоб Кабмін звернув увагу на скандальну справу із захопленням податківцями з ДФС Дніпропетровщини у заручники місцевого підприємця. Під будівлею уряду зібрались десятки мітингувальників. За даними журналістів «СтопКору», це питання мають розглянути на засіданні уряду.

Кирило Суворов - потерпілий керівник ТОВ «Софт ОІЛ»
Люди вимагають звернути увагу на скандальну справу із захопленням податківцями у заручники підприємця

Справа зрушила з мертвої точки після того, як активісти ГО «Стоп корупції» розповіли президенту Володимиру Зеленському, про злочини у ДФС Дніпропетровщини та про головного фігуранта справи із захопленням підприємця у заручники Пенькова.

Нагадаємо, 12 липня громадські активісти повідомили президенту України Володимиру Зеленському про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Гарант записав прізвище податківця в телефон. Це відбулося під час візиту Зеленського на Дніпропетровщину.

Люди вимагають справедливості під Кабміном
Сергій Пеньков - перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

«Ми повідомили про те, що податківці на чолі із першим заступником ДФС області захопили у заручники бізнесмена, щоб заволодіти майном його фірми, на загальну суму 7 мільйонів доларів. Президент зазначив, що планує реформувати податкову міліцію. А також додав, що про цю ситуацію не чув та уточнив прізвище податківця Пенькова і записав його в телефон», – нагадали активісти ГО «Стоп корупції».

У Дніпрі та Києві уже два тижні проводять акції через злочини з боку працівників ДФС. Підставою став крикучий випадок із захопленням податківцями у заручники бізнесмена Кирила Суворова. Підприємця тримали у полоні впродовж трьох тижнів.

Читайте також: "На Дніпропетровщині мер саботувала проведення благодійної акції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини