Під Кабміном мітингують “євробляхери” – подробиці (фото)

04.06.2020 10:58

Під Кабміном з самого ранку відбувається мітинг організації "АвтоЕвроСила". Вимоги незмінні - доступне розмитнення автівок


Сьогодні, 4 червня, в центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, у тому числі під будівлею Кабінету міністрів. Для зміцнення громадської безпеки та охорони  порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на посилене чергування. Про це повідомили в прес-службі МВС.

"Організатори заходів анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. Через це можливе обмеження дорожнього руху на окремих вулицях у центрі столиці. Тому просимо автомобілістів завчасно планувати свої маршрути з урахуванням вищезазначеної інформації", - йдеться в повідомленні.

Під стінами Кабінету міністрів відбувається мітинг власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Присутні вимагають від влади надати висновки щодо Комплексного закону про доступне розмитнення транспорту для подальшого голосування в комітеті та Верховній Раді.

Також учасники акції вимагають "припинити терор громадян України", які їздять на авто з європейською реєстрацією в Маріуполі та припинити "знущання митників з громадян України в Закарпатті", що приїжджають із заробітків з Європи.

Поряд із цим поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантину, а також не порушувати громадського порядку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини