Під ДБР акція протесту: вимагають покарання для податківців, які взяли у заручники бізнесмена з Дніпра

05.08.2019 10:30

З новими силами й старими вимогами. Під Державним бюро розслідувань акція протесту з вимогою розглянути скандальну справу із захопленням податківцями з ДФС Дніпропетровщини у заручники місцевого підприємця. Під будівлею ДБР зібрались десятки мітингувальників. 

Мітингарі вимагають покарання для викрадачів підприємця Кирила Суворова

Нагадаємо, минулого місяця у Дніпрі та Києві проходили акції через злочини з боку працівників ДФС. Підставою став кричущий випадок із захопленням податківцями у заручники бізнесмена Кирила Суворова. Підприємця тримали у полоні впродовж трьох тижнів.

Кирило Суворов – потерпілий керівник ТОВ "Софт ОІЛ"

Нагадаємо, 12 липня громадські активісти повідомили президенту України Володимиру Зеленському про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Гарант записав прізвище податківця в телефон. Це відбулося під час візиту Зеленського на Дніпропетровщину.

"Ми повідомили про те, що податківці на чолі з першим заступником ДФС області захопили у заручники бізнесмена, щоб заволодіти майном його фірми на загальну суму 7 мільйонів доларів. Президент зазначив, що планує реформувати податкову міліцію. А також додав, що про цю ситуацію не чув та уточнив прізвище податківця Пенькова і записав його в телефон", – нагадали активісти ГО "Стоп корупції".

Читайте також: "Під Кабміном вимагають покарання для податківця Пенькова з ДФС у Дніпрі: там фіскали взяли в заручники бізнесмена (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини