Під час зйомок території ПАТ “ЄВРАЗ – Суха Балка” охорона підприємства захопила техніку “СтопКору”

Охоронці ПАТ "ЄВРАЗ - Суха Балка" захопили техніку "СтопКору". Коптер, яким відеооператор проводив зйомку у повітрі, упав за межами території підприємства. Проте, чоловіки підняли техніку і відмовляються повертати знімальній групі проекту. Подробиці з місця подій повідомила журналістка Лілія Ткачук.

"Сюр! Це все, що залишилось від нашого дрона! Його банально сперли охоронці ПрАТ "Суха Балка", яке незаконно видобуває залізну руду на двох шахтах в Кривому Розі.
P.S. Коптер здійснив екстрену посадку за межами території шахти, його швидше за нас знайшли охоронці й вже не віддають нам його протягом двох годин.
Обіцяли, що приїде "лисий" і все порішає. Як я зрозуміла, "лисим" тут називають Гендиректора підприємства Віталія Баша. Звісно, ніхто не приїхав. Чекаємо поліцію. Далі буде...", – написала журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Знімальна група проекту перебуває у Кривому Розі у рамках редакційного завдання з підготовки сюжету про діяльність ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

"За нашими даними, підприємство без дозволу Держгеонадр проводить видобуток руди. Через нелегальні роботи державі уже завдано збитків на 1,3 млрд грн. Порушено два кримінальні провадження. На підприємстві уже були протести шахтарів. Через низьку оплату праці вони два дні не піднімались з-під землі", додають журналісти.

Команда проекту готує сенсаційне розслідування щодо власників та керівництва підприємства гірничодобувної галузі. В ефірі "5 каналу" розслідування вийде наступного понеділка 18 вересня о 22.15.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини