Під час зйомки сюжету журналісти «СтопКору» запобігли незаконній рубці лісу на Закарпатті

31.05.2018 12:43

Під час зйомки сюжету щодо сертифікації деревини за європейськими стандартами, журналісти «СтопКору» стали свідками спроби незаконно вивезти вантажівку із необлікованою деревиною.

Знімальна група «СтопКору» вирушила до Сваляви, щоб перевірити чи дотримується підприємсто стандартів FSC. Проте перше, що побачили журналісти – лісовоз. Повна машина ділової деревини без жодного біркування. Зазвичай так роблять, коли хочуть вкрасти. Тим більше у водія – жодної товарної накладної.

Знімальна група відразу ж викликала поліцію аби зафіксувати факт крадіжки дерева. А водій одразу комусь зателефонував. Виявилось, що дзвінок був зроблений власнику лісовозу, який, начебто, купив вантаж. Підприємець одразу ж приїхав, і не один, а з майстром лісу, який – на вже навантаженій машині! – почав обліковувати деревину.

В цей час на місце прибув наряд поліції. Журналісти залишили правоохоронцям заяву та наразі ми чекаємо результатів перевірки.

Тим часом, на вершинах Карпат замість одвічних дерев та смерек - здебільше пустота.

Зате місцеві князьки живуть не гірше олігархів. У наступних розслідуваннях «СтопКор» розкаже та покаже хто та як наживається на знищенні карпатських лісів, тож стежте за анонсами!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини