Під час спецоперації «Мак» на Донеччині поліцейські знищили майже 64 000 незаконно висіяних наркотичних рослин

13.07.2020 14:10

Результатом документування правопорушень, пов’язаних з вирощуванням наркорослин, стало відкриття 116 кримінальних проваджень. Спецзаходи на території області тривають.


Комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», розпочатий 20 травня на території Донецької області, спрямований на попередження та виявлення правопорушень у сфері культивування нарковмісних рослин та викриття каналів надходження наркотичних засобів від виробника до споживача.

На сьогоднішній день оперативники виявили та знищили майже 64000 незаконно висіяних нарковмісних рослин, переважна більшість з яких – коноплі. Тільки впродовж червня лиманські поліцейські виявили майже пів гектара конопель поблизу села Зарічне,а під Орлівкою Волноваського району оперативники шляхом спалення знищили близько 8000 наркокущів. Наразі встановлюють власників наркопосівів.

У Краматорську нещодавно співробітники управління протидії наркозлочинності викрили наркоаграрія, який з 2016 року переховувався від правосуддя. Чоловік у своєму домоволодінні виростив справжній маковий «сад» - поліцейські вилучили та знищили 250 кущів наркорослини. Плантацію конопель – 800 кущів – дбайливо вирощував, нібито для власного вжитку, мешканець Курахового. За незаконну діяльність правопорушників буде покарано відповідно до закону.

Загалом на сьогодні за виявленими фактами злочинної діяльності, пов’язаної з культивуванням нарковмісних рослин, відкрито 116 кримінальних проваджень, 12 особам повідомлено про підозру.

Заходи в рамках операції «Мак» тривають.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини