Під Адміністрацією Президента люди вимагали зустрічі із Зеленським (фото, відео)

05.02.2020 14:11

4 лютого, після протестів біля ВРУ, під АП ошукані інвестори з усієї України просили в гаранта допомогти їм вирішити ситуацію з недобудовами, в які вони вкладали свої кошти та сподівались отримати квартири. Акції відбулися за підтримки ГО "Стоп корупції".

Акції відбулись за підтримки ГО "Стоп корупції" Фото: СтопКор

"Зеленського, Зеленського!" – скандували протестувальники, вимагаючи "відстояти права українського народу".

"Ми не знаємо, куди податись. Сьогодні ми прийшли сюди, щоб відстояти права українського народу. Кожен з нас є потерпілим від забудовників. Тут люди з Рівного, Чернівців, Вінниці, Києва та інших міст. Ми прийшли вимагати виконання можновладцями своїх обов’язків перед нами та щоб ми, українці, мали те житло, яке нам гарантовано. Виведення коштів та накладання арештів мають контролювати народні депутати, оскільки вони зобов’язувались у своїх передвиборчих програмах нам допомагати, але ми не бачимо допомоги", – наголосили протестувальники та констатували, що будь-яке будівництво має бути завершене, кошти інвесторів мають бути реалізовані, а люди повинні заселитись.

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Лише по столичних забудовах "випливли" проблеми понад 30-ти житлових комплексів. Крім того, на мітинг приїхали люди з Рівного, Вінниці, Чернівців.

У Києві недобудованих об'єктів - більше 30-ти Фото: СтопКор

Зазначимо, тема недобудов надзвичайно актуальна для України. Не лише столиця, але й інші міста майорять порожніми вікнами та голою цеглою, а інвестори, які довірились забудовнику, залишаються без даху над головою. Обмануті з тих чи інших причин.

А як нещодавно з’ясували журналісти "СтопКору", обурлива ситуація сталась у Вінниці. Там наближена до місцевого депутата фірма провернула масштабну будівельну аферу, внаслідок якої понад 300 родин залишились без житла.

Нагадаємо, до нашої редакції звернулись ошукані вкладники, які вже три роки чекають на свої квартири. Йшлося про будівництво ЖК "Європейський квартал". Прізвище можновладця, який кинув людей на мільйони гривень, дізнавайтесь із сюжету Кирила Вольного.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини