“Петро Олексійович – остання інстанція”: інвестори “Патріотики на озерах” звернулися до НАБУ і керівництва країни

07.02.2019 13:52

Столичні депутати у другому читанні проголосували за розірвання договору оренди із забудовником ЖК "Патріотика на озерах". А от наскільки законними були дії керівництва КМДА та депутатів Київради – наразі з'ясовує Національне антикорупційне бюро. Адже й інвестори, й забудовник не раз демонстрували усі документи й дозволи, які, до речі, були погоджені тією ж таки муніципальною владою.

"Сьогодні ми стоїмо біля НАБУ для того, щоб привернути увагу до незаконних дій депутатів Київської міської ради, які на сесії проголосували за розірвання договору оренди із забудовником, у якого є абсолютно всі документи на будівництво", – наголошує Денис Шинкаренко, інвестор ЖК "Патріотика на озерах", – "Є рішення суду про те, що із забудовником не можуть розривати договір оренди. Виходить, що сьогодні депутати пішли проти закону".

Відповідне звернення до НАБУ зареєстроване й далі передається на вивчення Головному підрозділу детективів, які за результатами вивчення вже будуть ухвалювати рішення. За законом, відповідь має бути надана впродовж 15 днів.

Люди доведені до відчаю. І звернулися навіть до керівництва країни, щоб не залишитися просто неба, як колись інвестори "Еліта-центру".

"Ми вийшли сюди, щоб наш президент Петро Олексійович Порошенко нас почув. Ми обійшли безліч інстанцій, ми і виграли суди, і адміністративний суд, і були під НАБУ. Петро Олексійович – це майже остання інстанція, яка може нам допомогти", – зазначає інвестор ЖК "Патріотика на озерах" Наталія.

В Адміністрації Президента відреагували оперативно, для вивчення ситуації була створена робоча група. Інвесторам пообіцяли, що протягом 5 днів буде надано відповідь на їхнє звернення та будуть направлені відповідні листи до Кабінету Міністрів і безпосередньо меру Києва Віталію Кличку.

Нагадаємо, зведення нового житлового масиву "Патріотика на озерах" планується з допомогою залучених Банком "АРКАДА" від інвесторів коштів.
І як запевняє забудовник – роботи з будівництва не зупинятиме. А разом із цим готуватиме зустрічні позови до суду. Інвестори вкотре будуть доказувати свою правоту в суді та інших правоохоронних і владних інституціях. А "СтопКор" і надалі стежитиме за розвитком подій.

Подробиці дізнавайтесь з нового відеосюжету Артема Поліковського:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X