Петиція за звільнення Сенцова на сайті Білого дому: набрано необхідну кількість голосів

06.09.2018 16:51

Вашингтон мусить відреагувати на петицію за звільнення Олега Сенцова. Всього за два дні до дедлайну на сайті Білого дому набралась необхідна кількість голосів.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 6 вересня, стало відомо, що петиція "Врятуйте Олега Сенцова", розміщена на сайті Білого дому, зібрала необхідну кількість підписів – 100 тисяч. Це означає, що влада США повинна розглянути звернення небайдужих до долі Сенцова та інших бранців Кремля людей.

"Європейський парламент уже звернувся до Володимира Путіна з вимогою негайно звільнити Олега Сенцова та інших. Ми наполягаємо, щоб наш уряд зайняв тверду позицію з цього питання і використовував всі важелі для негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в'язнів в Росії", – зазначено у тексті звернення.

Нагадаємо, петиція була зареєстрована 9 серпня. 8 серпня буде останній день, коли люди можуть віддати свій голос за її підтримку. За словами юристів, ймовірно, розглянути петицію та дати офіційну відповідь доручать Держдепу.

Як відомо, Олег Сенцов голодує з 14 травня. За цей період його стан здоров'я значно погіршився. Росія ігнорує заклики рідних режисера, а також світової спільноти щодо його звільнення. До слова, у Росії Сенцова незаконно засудили до 20 років колонії суворого режиму за підготовку терактів у Криму.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X