Перший в антирейтингу НАЗК: агромагнат Гордійчук б’є корупційні рекорди

Збрехав у декларації на 4 мільйони гривень. На таку суму в НАЗК недорахувались майна у справі депутата Хмельницької облради Андрія Гордійчука.

Політик та агромагнат б'є антирейтинги агентства за підсумками лютого цього року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Перший серед останніх Гордійчук і за відвідуванням роботи в Хмельницькій ОДА. Політик прогулює сесії, а замість діяльності в інтересах громади займається власним бізнесом. Цю інформацію активісту ГО "Стоп корупції" Роману Литвину повідомила перший заступник голови ОДА Неоніла Андрійчук.

Додамо, за даними "СтопКору", на совісті Гордійчука факти рейдерства, гучні кримінальні справи, а також численні фірми, записані на родичів.

"Декларація депутата Хмельницької обласної ради та агромагната Андрія Гордійчука привернула увагу НАЗК. За твердженнями багатьох джерел, його розкішний спосіб життя та вражаючий автопарк свідчать про те, що депутат приховує левову частку свого багатства, походження якого викликає багато запитань.

Журналісти оприлюднили факти рейдерства за участю Гордійчука, стало відомо і про кримінальні провадження, в яких він фігурує, а також про записані на родичів фірми й компанії.

Натомість на сесіях обласної ради Хмельниччини депутат Гордійчук з’являється нечасто", – зазначили активісти.

Додамо, що у декларації Гордійчука не вказані транспортні засоби, якими користується він та Єлизавета Сацюк (Гордійчук), з якою він тривалий час перебуваєте у фактичних шлюбних відносинах та проживає однією сім’єю на Мічуріна Печерського району.

Інсайдери нарахували 17 різних авто. Крім того, Гордійчук користується 2-мя гелікоптерами.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини