Перший національний аграрний кооператив умисно доводять до банкрутства

Чому у першого національного кооперативу так швидко змінюються керівники, а щойно з селянами перестали розраховуватися за молоко і ця історія набула розголосу – в один момент змінився власник? Можна припустити, що перший національний виробничий кооператив спеціально був створений паном Гордійчуком для того аби нажитися на селянах.

Фінансова піраміда кооперативу виглядає так. Перший національний виробничий кооператив привабливими цінами на молоко заохочує селян ставати його членами.

Майже усі селяни погоджуються співпрацювати з кооперативом і здають йому своє молоко. Кооператив збирає молоко по регіонах і здає його на Старокостянтинівський молочний завод і на інші підприємства.

Як уже розповідали журналісти “СтопКору”,транспорт і охолоджувачі кооператив бере в оренду у Старокостянтинівського молочного заводу і потім відмовляється йому за це платити. Поки жодних витрат кооператив не несе, а тільки заробляє. Адже за законом він ще й отримав від держави компенсації за доїльні апарати.

Інша стаття доходу: підприємства з кооперативом за молоко розраховуються, а кооператив свої фінансові зобов'язання перед селянами не виконує. Спочатку поступово затримує виплати за молоко, а потім перестає платити взагалі.

Усі гроші, які надходять до кооперативу, виводяться на номінальні одноденні фірми і на фіктивних членів кооперативу. Тобто зараз активів у кооперативу не має, і його швидше за все скоро буде офіційно оголошено банкрутом.

Очевидно, що це умисне доведення кооператива до банкрутства, яке підпадає під 219 статтю Кримінального Кодексу України.

Більше того, кооператив має судову справу взаємних фінансових претензій з Староконстянтинівським молочним заводом. Але усі нібито борги заводу продає новій компанії Органік Сідс, де керівником, так само як і в першого Національного виробничого кооперативу, є одна і та сама людина - Путря Віктор Миколайович.

А це вже відкритий конфлікт інтересів з ціллю подальших спроб рейдерського захоплення Староконстянтинівського молокозаводу.

Наразі Старокостянтинівський молочний завод подав позови до суду, аби визнати усі договори з Органік Сідс недійсними. “СтопКор” продовжує стежити за розвитком ситуації. Деталі цієї резонансної справи - у відеосюжеті Христини Кришихи:

https://www.youtube.com/watch?v=XU1YDdtEwcE

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини