Перші кроки до Дніпра без корупції: справи проти Мішалова передали до суду

19.11.2019 14:00

Не так давно розпочав свою роботу громадський рух «Дніпро без корупції», створений за ініціативою дніпровського осередку «СтопКору». І вже є перші шокуючі результати у напрямку боротьби з корупцією в місті-мільйоннику. Детальніше про них дізнавайтесь із сюжету Марії Гураль.

Як повідомили активісти на пресконференції, у Дніпрі відкрито вже близько 5-6 кримінальних проваджень відносно одіозного В’ячеслава Мішалова. За кількома з них навіть передано до суду обвинувальні акти.

Нагадаємо, саме родина колишнього секретаря міськради Дніпра В’ячеслава Мішалова стала лідером в гучних корупційних схемах «розпилу» бюджету та непрозорих тендерах. Найгучніша історія стосується котелень у навчальних закладах, гроші на які з бюджету взяли, а тепла у школах і досі немає.

В афері були задіяні батько, ексдружина та сам В'ячеслав Мішалов

«Будівництво фактично не відбулося, котелень немає, два роки ця ситуація була за межами розуміння, ніхто не знав, що відбувається, люди навіть не розуміли, що котельні мають бути в цих школах», – коментує юрист ГО «Стоп корупції» Юрій Прокопчук.

Подібних прикладів у області можна нарахувати десятки. Тож численні корупційні прояви наштовхнули громадських активістів та вчених об’єднати наукові розробки та практичний досвід, щоб подолати корупцію в Україні.

А платформою для цього стала міжнародна науково-практична конференція, що відбулась за ініціативи громадської ради при МВС та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини