Перша леді Мінагрополітики: що приховує Ольга Трофімцева?

11.06.2019 12:24

Гендерна перемога чи чергова «зрада»: вперше за 100 років одне з найбагатших міністерств України, а саме Міністерство аграрної політики та продовольства, очолила жінка. Хто ця впливова пані та що приховує у своїй декларації? Докладніше про це у розслідуванні Лілії Ткачук.

Знайомтеся, вона двічі входила у ТОП-100 найвпливовіших жінок України у 2016 і 2017 роках: бізнесвумен та український політик, що наразі керує найбагатшим міністерством України – Ольга Трофімцева.

Пані Ольга з 2016 року працювала заступником міністра аграрної політики з питань Європейської інтеграції. З лютого 2019 року обіймає посаду виконувача обов’язків міністра. Незаміжня, виховує доньку. Про ефективність, чи скоріше неефективність роботи цього міністерства ми розповімо у наступних сюжетах. Сьогодні ж детально вивчаємо декларацію пані міністра.

З 2016 по 2019 рік Ольга Трофімцева – фактично безхатько. Живе на одну зарплату. За 2017 рік вона заробила 360 тис грн – це по 30 тисяч в місяць, за 2018 – 470 тисяч. При цьому в її декларації не вказані ані транспортні засоби, ані житло.

«Відповідно до закону України про очищення влади, відповідно до закону по запобіганню корупції, суб’єкт декларування, тобто держслужбовець, обов’язково має вносити дані відомості в декларацію. Це не тільки те майно, котре є правом власності даного суб’єкта, але і те майно, котрим він користується», - наголошує начальник юридичного відділу ГО «Стоп корупції» Роксолана Арійончик.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини