Перфоменс у центрі столиці: Тато Карло продає абетки під Печерським судом (фото)

20 серпня під Печерським судом Києва – театралізована акція: чоловік в костюмі Тата Карло з обличчям Ігоря Лікарчука «торгує» абетками по 100 000 грн. Так учасники акції представили головного героя освітньої афери, колишнього директора Центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.

Likarchuk
Фото: СтопКор
Likarchuk
Фото: СтопКор

З матеріалів обвинувачення відомо, що посадовці втрутились у роботу електронної системи та незаконно підмінили результати абітурієнтів. Ба більше, “щасливчиками” з завищеними балами виявилися діти впливових та багатих батьків.

Фото: СтопКор

Та за 5 років винні досі не покарані. Активісти вимагають посадити за ґрати винуватців, адже ця резонансна справа підриває довіру до ЗНО і судової системи загалом.

Нагадаємо, у найгучнішому освітньому скандал в історії України близько двох сотень «мажорів» стали студентами престижних вишів за сфальсифікованими результатами ЗНО. Про це ще у далекому 2015 році заявили у Генпрокуратурі і навіть порушили справу. Чому ж винних досі не покарано? Хто «відмазує» екскерівника Центру оцінювання якості освіти? Та до чого тут «Нафтогаз»? Дивіться у розслідуванні Кирила Вольного.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини