«Перевзуті регіонали»: на Київщині люди виступають проти недоброчесних кандидатів

09.10.2020 18:53

У місті Яготин, що на Київщині, місцеві жителі заявляють про своє невдоволення деякими кандидатами. Зокрема, виступають проти представника політичної партії «Наш край» Володимира Семеняки. Про це з місця повідомляють активісти руху «За чесні вибори».

Yagotin Yahotin Semenyaka
Фото: СтопКор
Yagotin Yahotin Semenyaka
Фото: СтопКор

«Місцеві повідомляють нам про те, що Семеняка, коли був головою райдержадміністрації, відбирав землі села Сулимівки», – передають вони.

«Не хочемо за нього голосувати. У нього при радянській владі навіть будинок за участь у корупції відбрали, а уявіть, що зараз? Розкрадає землі в Сулимівці. Присвоїв їх. Він був головою адміністрації та заправляв селом. Коли його вигнали – він пішов до Кравченка. Не хочемо ми його», – наголошує жителька Яготина.

Yagotin Yahotin Semenyaka
Фото: СтопКор

Зазначимо, список «Нашого краю» у Яготинському районі очолює Володимир Семеняка. У 2011-2014 за часів «Партії регіонів» він був Головою Яготинської РДА.

semenyaka
Фото Семеняки з профіля в "Однокласниках"

За даними місцевих, у грудні 2012 року за два останні дні до кінця року роздав 500 земельних ділянок родичам, друзям, прокурорам, суддям, заможним фермерам.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини