Перевибори? На Сумщині перераховують голоси

Частково перерахувати бюлетені виборців вирішила Буринська територіальна виборча комісія Сумської області. Активісти "Стоп корупції" вбачають ознаки замовності.

vibory buleten golos
Бюлетень на місцевих виборах Фото: СтопКор

Перераховують бюлетені у двох селах на Сумщині. Рішення про частковий перерахунок голосів підтримала більшість членів Буринської територіальної виборчої комісії. Про це заявив голова тамтешнього підрозділу ГО “Стоп корупції” Віталій Бакін.

Голоси перераховують у селах Степанівці та Жуківці. Адже там нібито бюлетені зберігали в неопломбованих приміщеннях. "Перерахунок потрібен, аби продемонструвати невідповідність даних у протоколах з наявною кількістю бюлетенів. А це дасть змогу провладним кандидатам та їхнім спільникам оголосити повний перерахунок, а можливо, і перевибори", — зазначив Бакін.

Він припускає, що за цими подіями у Бурині може стояти народний депутат України від "Слуги народу".

Офіційні результати виборів у Бурині не можуть оприлюднити вже третій тиждень. Там кілька разів змінювали членів територіальної виборчої комісії. Повноваження першого складу, що працював під час виборчої кампанії і встановив результати волевиявлення, достроково припинили. Причина — не розглянули скаргу тамтешнього кандидата Романа Шестака. А у наступному складі ТВК з'явилися кандидати у депутати, що суперечило виборчому законодавству. Їх замінили через розголос у ЗМІ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини