Перевірки ОНМедУ було ініційовано за фейковими скаргами

18.12.2018 14:57

Одеський національний медичний університет лихоманить з липня, відколи на сайті МОЗ з’явився наказ про звільнення тодішнього ректора Валерія Запорожана нібито за порушення трудових обов’язків. Всі подальші події виглядали як запланована схема захоплення університету. Звільнення ректора супроводжувалось систематичними перевірками з міністерства.

А вже 20 липня група людей штурмувала приміщення університету, побила вікна та захопила приймальню вишу. А найцікавіше те, що серед молодиків спортивної статури, що вільно розгулювали кабінетами медуніверситету, журналісти впізнали… народного депутата Сергія Мельничука.

Варто зазначити, що саме пан Сергій ініціював позапланові перевірки за нібито зверненням одного з іноземних студентів. Та ось сам хлопець наполягає – жодних скарг не подавав.

«Хтось від мого імені написав заяви на керівництво вузу на ім'я ректора, використовували моє ім'я і прізвище та наше підприємство, ніби ми щось писали. Ця вся інформація не достовірна», - повідомив студент ОНМедУ Сінг Алакх Шаран.

Цікаво, що раніше одіозний нардеп не мав жодного відношення до університету. Тож, як виявилось, міністерська перевірка була ініційована за підробленими скаргами. Дивно й те, що у складі комісії були люди, які взагалі не мають жодного відношення до Міністерства охорони здоров’я.

Усі подробиці скандального захоплення вишу – у сюжеті Марії Гураль:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини