Перевірка чи ширма для атаки на Одеський медуніверситет?

24.07.2018 14:00

В епіцентрі скандалу опинився Одеський національний медичний університет. На думку ректора цього поважного ВНЗ В. Запорожана, йде спроба рейдерського захоплення закладу. Тим часом комісію, що вкотре завітала до ректорату задля перевірки, роздратував візит журналістів, хоча університет не заперечував. У самій же комісії виявилися люди, які жодного відношення до МОЗу не мають.

Згідно з наказом, і пан Роговський, і пан Костін представляють ГО «Самооборона», а пан Роговський також є головою Одеської обласної організації Конгресу українських націоналістів, засновником ГС «Консультативна рада по дотриманню законодавства», а також є членом робочої групи консультативної ради по ГО.

З’ясувати, хто такий пан Олег Костін, журналістам вдалося. В Одесі він є професійним активістом. Встиг побувати і в Правому секторі, і в Народній самообороні, і постояти на мітингах за різні, подекуди протилежні, гасла. Полюбляє військову атрибутику та збирати кошти на свої організації. Їх в нього кілька. До медицини, навіть до тактичної – жодного відношення не має.

Читайте також: “Собираем народ, только не афишируем” – хто та навіщо збирає “титушок” до Одеського медуніверу

Зазначимо, що комісія намагалася приступити до перевірки кілька днів, фактично заважаючи діяльності приймальної комісії, яка в цей час розпочала роботу із набору студентів. Навіть було повідомлено про замінування головного корпусу ОНМУ.

Стежте за поточним розвитком подій разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини