Ігор Бондарчук
Ігор Бондарчук Всі публікації на сайті Стопкор голови правління ГО "Стоп корупції"

Переслідування судді Чауса, Потап проти охорони та корупційний скандал у Державіаслужбі

Сьогодні хочу поговорити про мегацікаві події з життя нашої організації. Найголовніша новина – про легендарного суддю Чауса, якого ледь не на шматочки розірвали детективи НАБУ та працівники Служби безпеки України. За цим переслідуванням стежила вся країна.

Artboard 1
Ілюстрація: СтопКор

Ця ситуація змогла показати, що в Україні відсутня належна комунікація між антикорупційними органами та правоохоронцями. І тепер у керманичів держави з’явилося нове завдання: побудувати антикорупційну стратегію та зробити так, щоб антикорупціонери дійсно мали абсолютну синергію з правоохоронцями.

Так, ми дійсно чули про різні випадки недокомунікації між цими відомствами, але ця ситуація показала, що комунікації взагалі немає як такої.

А тепер питання до вас, шановні глядачі й читачі: хто підтримує СБУ, а хто – НАБУ? Пишіть у коментарях до відео: за кого вболіваєте, хто реагував правильно, а хто – зловживав посадовим становищем?

Для тих, хто не знає: суддя Чаус – це ще той знаний корупціонер. Він переховувався від слідства та суду, але завдяки викривальній роботі правоохоронців його все ж таки вдалося спіймати. А на цю гонитву, можливо, й варто заплющити очі.

Мабуть, усі знають, що в Україні існує Державна служба охорони, і там кваліфікаційні вимоги дійсно дуже жорсткі. Тож потрапити у ДСО – надзвичайно складно. Деякі працівники можуть собі дозволити певні зловживання. І така ситуація сталася.

Один із працівників на виході з нічного клубу побив танцівника шоу-балету Надії Дорофеєвої. Спочатку ситуація нагадувала звичайні нічні розбірки, але ДСОшник діяв настільки жорстко, що молодий чоловік наразі перебуває у комі.

Ця історія показала безвідповідальність працівників цієї структури. До того, щоб встановити справедливість у цій ситуації, долучився сам Потап. І справді, винуватець має бути покараний за свої протиправні дії.

Правоохоронці за своєю сутністю навпаки мають захищати права та інтереси держави й громадян. І якщо це Державна служба охорони, то саме охороною правопорядку вона й має займатися. А ми в цьому випадку побачили зовсім протилежне.

Також розповім вам про новопризначеного керівника Державіаслужби України Сергія Коршука. Як з’ясувалося, він не лише ухиляється від декларування, а й має відношення до прайсів, які дозволяють швидко розглядати заявки на польоти, що коштують від 100 до 3 тисяч доларів. І всі ці махінації проходять через компанії дружини держпосадовця.

korshuk_1
Сергій Коршук Фото: Міністерство інфраструктури

І наостанок. Аваков пішов – Монастирський прийшов. І одразу ж почалися акції громадського протесту біля будівельного паркану на Осокорках в Києві. Приїхали понад сто молодиків, які вдерлися на будівельний майданчик, зламали паркан і побилися з охороною.

Причина у тому, що місцеві активісти, які підтримують створення екопарку, запрошують різноманітні рухи та організації для того, щоб протистояти забудовнику. Однак є й інша армія – ошуканих інвесторів, які нарешті отримали шанс на власне житло. А це – тисячі сімей.

І тепер питання до пана Монастирського: якою буде його реакція? І хто переможе: активісти чи ошукані інвестори?

Дякую всім, що стежите за нами, що дивитеся наші найцікавіші новини. Обов’язково ставте вподобайки у ютубі, поширюйте нашу інформацію та долучайтеся до нашої команди, бо тільки разом ми зможемо протистояти всім зловживанням!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини