Перемовини щодо газу були корисні, але не ідеальні – Вітренко поділився враженнями

10.12.2019 18:31

Обговорити питання газу у "нормандському форматі" стало корисним досвідом для "Нафтогазу", оскільки це дозволило зрозуміти позицію російської сторони та безпосередньо Путіна. Про це написав у Facebook виконавчий директор Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

«Не буду приховувати, спочатку я не був у захваті від перспективи обговорення питань транзиту газу і виконання рішення Стокгольмського арбітражу в нормандському форматі... Але зараз я маю відзначити, що це було корисно. Хоча б з тієї точки зору, що, обговорюючи ці питання безпосередньо з Путіним, була можливість краще зрозуміти його особисту позицію», - написав він. При цьому Вітренко наголосив, що позиція «Нафтогазу» в переговорному процесі є обґрунтованою. Вона підкріплена рішеннями міжнародних судів і консолідована з Європейським Союзом.

«Рішення Стокгольмського арбітражу не було «політичним», як каже російська сторона. Це був комерційний арбітраж, і його рішення є справедливим з юридичної та економічної точки зору. Так, наша перемога в цьому арбітражі є важливою для України, її честі і гідності, але це не робить рішення арбітражу «політичним», або таким, яке російська сторона може ігнорувати», - зазначив він.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини