Перемогти корупцію можна тільки у союзі влади, ЗМІ та громадських активістів – професор Олександр Чекмишев

15.11.2019 12:31

Саме він, відомий медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор наук із соціальних комунікацій, керівник моніторингових проєктів Асоціації "Спільний простір", представляв ГО "Стоп корупції" на міжнародній науково-практичній конференції "Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства", що відбулась у Дніпрі.

Олександр Чекмишев представляв ГО "Стоп корупції" на міжнародній конференції у Дніпрі Фото: СтопКор

"Соціальний інжиніринг як протидія корупційним явищам – невіддільна частина формування свідомості української спільноти", – впевнений експерт.

Фото: СтопКор

Саме про конкретні приклади із різних регіонів України, а також про міжнародний досвід він говорив у своїй доповіді. Зокрема, професор представив унікальну концепцію та результати наукового експерименту, що поєднує технології медіамоніторингу, анкетування експертів та синергії у трикутнику влада-ЗМІ, організації громадянського суспільства.

"Загальний рівень місцевих експертів, журналістів та топменеджерів дещо зріс – особливо це стосується оволодіння сучасними європейськими професійними та етичними стандартами", – вважає Чекмишев.

Організатори - Громрада при МВС України та Дніпропетровський університет внутрішніх справ Фото: СтопКор

15 листопада міжнародну науково-практичну конференцію "Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства" організовують і проводять Громадська рада при МВС України та Дніпропетровський університет внутрішніх справ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини