“Перемога здорового глузду”: в Кремлі заявили, що повернення країни-агресора в ПАРЄ є закономірним (цитата)

25.06.2019 15:17

“Крим – невід'ємна частина Росії”, а повернення країни-агресора до ПАРЄ є “перемогою здорового глузду”. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає “Уніан”.

"Ви знаєте, що з'являються різні точки зору у європейських представників на цей рахунок. Ви знаєте також позицію кримчан і позицію всіх росіян, і позицію російського керівництва: Крим - це невід'ємна частина Російської Федерації, це суб'єкт РФ. І якісь питання, пов'язані з Кримом, не підлягають обговоренню з жодною із країн, тим більше на міжнародному рівні", – сказав Пєсков.

При цьому, на його думку, не можна розцінювати рішення ПАРЄ як ознаку зміни ставлення європейських країн до анексії Криму Росією.

"Навряд чи можна говорити про те, що це є зміною домінуючої точки зору", – зазначив прес-секретар Путіна.

"В даному випадку ми сповнені терпіння і рішучості послідовно і терпляче роз'яснювати ситуацію з Кримом, домагаючись, коли позиція наших європейських візаві зміниться", - сказав Пєсков.

При цьому він назвав повернення російської делегації в ПАРЄ "перемогою здорового глузду".

"Йдеться не про дипломатичну перемогу Москви, йдеться про перемогу здорового глузду, бо Парламентська асамблея Ради Європи не може повноцінно працювати без участі в ній російської делегації", – переконаний Пєсков.

Читайте також: "Проросійського Юрія Бойка можуть не пустити на вибори до Верховної Ради – деталі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини