Перемога! Завдяки діям “СтопКору” в Ходосівці на Київщині демонтували незаконно встановлений МАФ

Після численних звернень в поліцію, судових засідань та спроб поспілкуватись із головою села Ходосівка на Київщині правозахисники ГО "Стоп Корупції" нарешті домоглися відновлення справедливості й добились демонтування незаконно та з безліччю порушень встановленого на території села МАФу.

Стопкорівець поблизу місця, де був встановлений МАФ

"З самого початку до нас звернулись місцеві мешканці, які були невдоволені тим, що МАФ стояв на проїжджій частині й закривав коло огляду водіям. Це спричиняло небезпечні дорожні ситуації.

Коли правозахисники "СтопКору" приїхали на місце, то побачили, що споруда була встановлена з порушенням чинного законодавства України. Дозвіл на це дав сільський голова, який чомусь хотів, щоб МАФ залишався на своєму місці" – повідомив куратор правозахисної ініціативи від ГО "Стоп Корупції" Ігор Бондарчук.

МАФ займав проїжджу частину

Він також розповів про численні спроби поговорити з сільським головою, однак той переховувався й усіляко уникав зустрічі з борцями з корупцією.

"Після виявлення порушень контролюючі компетентні органи наклали штраф на сільського голову за адміністративне правопорушення, за що його неодноразово викликали до суду. Ми теж приїжджали до нього, щоб з’ясувати, у чому полягає така поведінка, однак він переховувався й не хотів нічого пояснювати. Попри такі перешкоди ми разом з місцевою громадою змогли добитись того, щоб МАФ демонтували, вважаємо це перемогою" – зазначив правозахисник.

22 січня незаконно встановлений МАФ демонтували

Також стопкорівець додав, що рекомендує людям не вішати носа в складних ситуаціях та боротися за свої права.

Раніше ми писали: “Сам даю, сам беру” – на Київщині сільський голова не поспішає дотримуватися законодавства і прибирати незаконний МАФ, який сам дозволив встановити".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини