Перемога! – Завдяки активістам “Стоп корупції” родина в Києві відвоювала свою квартиру в аферистів-колекторів

06.06.2019 11:54

5 червня Київський апеляційний суд ухвалив рішення щодо скасування перереєстрації права власності за колекторською компанією. Активісти "Стоп корупції" стежили за правомірністю рішень судді.

Справа тягнулась 2 роки – у 2017 році зловмисники зламали замки у квартирі мешканки Києва й намагалися заселити туди сторонніх людей, надаючи незаконно оформлений нотаріусом документ на квартиру. Після чого представники "Інвест кредо" почали здійснювати моральний тиск та вимагати виписати дітей з помешкання. Поліція тоді не могла зарадити ситуації.

Як розповіла адвокат у справі, суди в цьому питанні упродовж тривалого часу ухвалювали неправомірні рішення.

"2 роки жесті. Суддя Дарницького суду Коренюк А. М. – найбільше розчарування, ухвалила незаконне рішення, яке сьогодні скасували. Поки його скасовували, суддя Дарницького суду Колесник за одне засідання ухвалив рішення "про втрату права на користування" і за один раз вирішив долю цілої родини лише тому, що в нього багато справ. В Дарницькій службі дітей теж заявляли, що їх це не стосується", – зазначила вона.

Родина потерпілих звернулась до ГО "Стоп корупції" й активісти почали підтримувати й захищати права громадян на їхнє майно. Вони приходили в суди, здійснювали фото- та відеофіксацію, а також стежили за дотриманням законодавства у цій кричущій справі.

"Скільки ж несправедливості було, але ми вистояли до кінця. Дякую ГО "Стоп корупції", журналістам та усім, хто був присутній сьогодні на засіданні!" – написала адвокат у справі на сторінці у Facebook.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини