Перемога! Матеріали резонансної справи ВАТ “Сумсільмаш” повернуть на новий розгляд Господарського суду Сумщини

10 квітня в Києві на засіданні Касаційного господарського суду у складі Верховного суду було прийняте рішення повернути матеріали справи про визнання недійсними торгів з продажу майна ВАТ "Сумсільмаш" на новий розгляд до Господарського суду Сумської області. Про це з місця події повідомила журналіст "СтопКору" Марія Гураль. 

Як розповів юрист "Стоп корупції" Юрій Прокопчук, спрогнозувати результати нового розгляду можна буде за кілька днів після оприлюднення повного тексту постанови Верховного суду.

"Залежить від того, які мотиви прийняття цього рішення буде вказано у постанові Верховного суду. За кілька днів буде повний текст рішення. Там є декілька питань, які нас цікавлять. Зокрема, чому з ухвали Господарського суду Сумської області було виключено вимоги до ТОВ "Сумінвестбуд", а також щодо порушення строків позовної давності на оскарження рішень попередніх судів", – зазначив він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 4 вересня 2018 року у справі № 6/8-09, яка була видана Господарським судом Сумської області, торги щодо продажу нерухомого майна "Сумсільмаш" були визнані недійсними й було постановлено вилучити майно, яке реалізували на цих торгах. Цим також було визнано покупців недобросовісними набувачами. В описовій частині ухвали суддею були вказані такі учасники аукціону як ТОВ "Сумські джерела", ФОП Бондаренко С.І., фізична особа Коваленко та ТОВ "Сумінвестбуд". У резолютивній частині своєї ухвали про останнє товариство інформації зазначено не було.

Які ще невідповідності були виявленні в ухвалі – читайте в матеріалі "Залякали": на Сумщині суддя, яка ухвалює неправомірні рішення, поскаржилась на "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини