Перемога! ДФС повернула незаконно вилучене майно страхової

Усе майно, яке було незаконно вилучене під час проведення обшуків у СК "Арсенал Страхування", повернули. Все ж таки слідчий Замятін виконав рішення судів. Представники страхової забрали майно, техніку та документи. Про це повідомляє журналістка "СтопКору" Христина Кришиха. 

"Майно, яке незаконно вилучили під час обшуків, нарешті сьогодні повернули власникам. Попри те, що рішення суду, яким слідчого зобов’язали повернути все вилучене майно, він умисно не виконував. Але сьогодні, як то кажуть, "здійснилось"... Своїми поступовими і законними діями ми вкотре доводимо про безпідставність розслідування кримінального провадження", – зазначив Іван Проданик, партнер Адвокатського обєднання "Правова та економічна безпека".

Зазначимо, напередодні активісти фіскального майдану, які чотири доби поспіль «добивалися правди», намагалися потрапити на прийом до керівництва ДФС: аби зясувати – чому Офіс великих платників не виконує рішення суду, незаконно тисне на бізнес, незаконно проводить розслідування щодо компанії “Арсенал Страхування”. А також чому зазначені очевидні порушення досі залишаються поза увагою та відповідним реагуванням з боку керівництва ДФС.

На територію установи активістів не впустили. Підтримати страховиків приїхав Сергій Каплін. Нардепу вдалося потрапити на розмову тет-а-тет до 1 –го заступника голови ДФС Білана Сергія Васильовича. Держслужбовець погодився виконати вимоги страховиків, активістів та зобов’язався повернути незаконно вилучене майно та провести об’єктивне службове розслідування у ДФС із проходженням поліграфа усіх причетних до незаконних дій у справі “Арсенал Страхування”.

Як повідомив Народний депутат України Сергій Каплін, 1 –ий заступник голови ДФС Сергій Білан запевнив, що все майно, яке вилучено в ході обшуків буде повернуто вже завтра на виконання рішень судів.

Тим часом, незаконними діями фіскалів продовжують займатися у Державному Бюро Розслідувань - за відкритими детективами кримінальними провадженнями.

За подальшим перебігом подій та виконанням обіцянок наданих керівництвом ДФС слідкуватимуть правозахисники та журналісти “СтопКору”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини