Перемога! Частку майна “Херсонбуду” повернули законним власникам

Рішення Верховного суду щодо повернення прав на майно ПАТ "Херсонбуд" зафіксовано в реєстрі. Після півторарічних судових спорів у реєстрі поновлено частку ТОВ "ВФ "Паритет" у складі ТОВ "КПД-5С", в якому знаходиться майно ПАТ "Херсонбуд".

Команда "СтопКору", яка спостерігала за ситуацією у Херсоні, повідомляє про виконання реєстраційних дій у термін, відведений законом з моменту отримання рішення з мокрими печатками.

"Як того вимагає закон, згідно з отриманим 25 лютого рішенням Верховного суду з мокрими печатками, у реєстрі поновлено частку майна "Паритету" у складі "КПД-5С", – розповідає активіст "Стоп корупції" Денис Карандашов.

Нагадаємо, напередодні, 13 лютого, Верховний суд визнав чинним наказ Міністерства юстиції України від 26.09.2017 року № 3026/5, поновивши тим самим права ТОВ "ВФ "Паритет" на частку корпоративних прав у ТОВ "КПД-5С" – підприємстві, в якому зареєстроване майно ПАТ "Херсонбуд".

Отже, після півторарічних судових спорів було нарешті доведено судом вищої інстанції незаконність рейдерського захоплення майна будівельної кампанії за допомогою незаконних дій реєстраторів. Рішення суду одразу набрало чинності. Утім відповідні зміни до реєстру одразу внесені не були – в реєстраційній службі чекали рішення з мокрими печатками.

Зміни до реєстру 25, 26 та 27 лютого вніс державний реєстратор Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Херсонської міськради Дмитро Бондаренко.

Як повідомили стопкорівці, реєстрація змін відбулась у досить складній психологічній атмосфері.

"5 чоловіків спортивної статури з’являлися у Відділі державної реєстрації тоді, коли реєстратору потрібно було вносити зміни до реєстру. Не пояснюючи мети перебування у приміщенні, вони знімали все на відео", – повідомляє з місця події Денис Карандашов.

Також очевидці повідомляють, що під час проведення реєстраційних дій було двічі викликано поліцію.

Нагадаємо, у зв’язку з великим суспільним резонансом справи рейдерського захоплення майна найбільшої будівельної компанії Херсона, яке належить родині почесного громадянина міста, та причетності до цієї справи херсонських політиків (зокрема, депутата Херсонської міської ради В. Сальдо), журналісти "Стоп корупції" стежать за розвитком подій навколо цієї ситуації.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини