Переміщення військ Росії на кордоні: Канада хоче направити військових в Україну

Канада планує посилити свою військову присутність в Україні у зв'язку з активністю військ Росії на кордоні. Зокрема, розглядається можливість направлення в Україну канадських військових. 

Канада пропонує надіслати до України військових через переміщення військ РФ на кордоні
Канада планує посилити військову присутність в Україні через переміщення військ Росії на кордоні Фото: Укрінформ

Міністр національної оборони Канади Аніта Анад планує посилити військовий контингент Канади в Україні через переміщення військ Росії на кордоні. Міністерка розглядає можливість направлення до України кількох сотень канадських військовослужбовців. Про це пише видання "The Globe and Mail".

Також не виключається можливість у разі потреби перекинути з Румунії до України канадські винищувачі та направити корабель ВМС Канади.

Нагадаємо: 

  • Росія відновлює нарощування своїх військ біля кордонів України. Через це стривожені деякі офіційні особи у США та Європі.
  • Республіканець Майкл Маккол, голова комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США, виступив із закликом до адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та союзників надати військову допомогу Україні для захисту від агресії Росії.
  • У своєму відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська армія готова дати відсіч будь-кому, будь-коли й будь-де. Переміщення ж російських військ поблизу кордону він назвав психологічним тиском.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, прессекретар Президента Росії Володимира Путіна назвав причину підвищення рівня напруги в регіоні. Дмитро Пєсков вважає, що винна в цьому Україна. У Москві також озвучили "гарантії безпеки" нашої країни — Мінські угоди.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини