“Перелом носа і струс мозку”, – після нападу Киви потерпілий у важкому стані, деталі

23.01.2020 11:43

З'явилися нові подробиці нападу депутата Іллі Киви на ветерана АТО в Києві. У потерпілого після нападу Киви перелом носа і струс мозку.

Про це нардеп Сергій Лещенко розповів у своєму телеграм-каналі, передає "Діалог.UA".

Скандал з нападом депутата Іллі Киви на ветерана АТО в ресторані столиці отримав продовження. Колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко розповів про те, що, за попередньою інформацією, у потерпілого від нападу Ківи перелом носа і струс мозку. При цьому Генпрокурор Руслан Рябошапка передав справу проти депутата Іллі Киви з Національної поліції в Державне бюро розслідувань, оскільки хоче уникнути конфлікту інтересів.

Лещенко звернув увагу на зв'язок між главою МВС Арсеном Аваковим і Кивою.

"Як відомо, Кива входить до близького оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Міністр нагороджував Киву пістолетом і призначав головою департаменту боротьби з наркотрафіком. Також Кива брав участь в кампанії проти глави НАБУ Артема Ситника через розслідування справи по рюкзаках Авакова", – зазначив Лещенко.

Тому, щоб уникнути конфлікту інтересів, Офіс Генпрокурора об'єднав два провадження (відкрите поліцією за заявою Киви та відкрите Рябошапкою щодо Киви) і доручив його розслідувати ДБР.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X