Перехід технічного кандидата на світлу сторону: на Луганщині Олег Зеленський намагався відкликати підставних членів ДВК (ФОТО)

21.07.2019 20:55

У місті Лисичанськ, що на Луганщині, кандидат у народні депутати України Олег Зеленський подав заяву до ОВК №107 щодо відкликання 34-х членів ДВК. Оскільки, комісія відмовила йому в цьому, в день виборів потенційний парламентар прийшов особисто. Про це з місця події повідомила журналістка “СтопКору” Наталя Дігтяр.

Члени ОВК відмовили Олегу Зеленському

“Учора комісія проголосувала проти прийняття цього подання. Причому двічі вони направляли його на виправлення помилок, а один із членів комісії дуже прискіпливо все перевіряв. Врешті-решт члени проголосували проти цього пакету документів. Нардеп Віталій Купрій покинув залу комісії ОВК зі словами “за таке грубе порушення, тепер можна й комісію розігнати”, – розповіла вона.

Зеленський хотів відкликати 34-х членів ДВК
ОВК №107 у Лисичанську

У той же час, як написав сам Купрій на сторінці у Facebook, Олег Зеленський – технічний кандидат Олександра Сухова. Тому вигідно було поставити своїх людей у ДВК від імені свого “підопічного”. Однак, з невідомої причини Зеленський змінив свою позицію.

“Під час виборів Олег Зеленський змінив свою думку і вирішив не брати участь у фальсифікаціях і подав до Окружної виборчої комісії подання на заміну 34-х членів дільничних виборчих комісій”, – написав Купрій.

На думку Купрія, Олег Зеленський - техкандидат Сухова

На його думку, члени ОВК неправомірно відмовили кандидату.

“Голова ОВК Михайло Макогон вказав на те, що деякі сторінки ксерокопій паспортів були неякісними, або їх розмір не відповідав реальним. Вважаю такі зауваження формальними і абсурдними. Адже згідно поданих документів ,було легко встановити особу людини. А секретар ОВК Олена Чумак навіть заявила про упередженість ОВК щодо цього питання”, – додав нардеп.

Зазначимо, що обговорення відбулось у присутності представників ОБСЄ та активістів громадського руху "Стоп Корупції", однак ОВК №107 виборчого округу “по заздалегідь спланованому сценарію” – через брак голосів, не затвердила подання кандидата Олега Зеленського про заміну 34-х членів ДВК.

Читайте також: “Я прийшов, а ДВК – підманула, підвела”: на Черкащині виборцям видають бюлетені, в яких вже відмічені кандидати (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини