Передвиборчі маніпуляції на Донеччині: як стати народним депутатом за 500 голосів

08.07.2019 14:55

На Донеччині у 51 окрузі всього 500 виборців і 26 кандидатів у народні депутати. Підкуп півтисячі людей не буде проблемою, вважає голова святогірського регіонального підрозділу ГО «Стоп корупції» Володимир Рибалкін.

Голова Святогірського осередку "Стоп Корупції" Володимир Рибалкін

«У виборчому окрузі № 51 фактично проживає 500 жителів. У той же час у списках ЦВК значиться кількість виборців 2200 осіб. Така різниця між реаліями та фактами дає можливість для маніпуляції результатами виборів», – розповів він.

Усього у трьохсот метрах розташована зона бойових дій, тому сюди з острахом приїжджають спостерігачі, а лінію розмежування не охоче відвідують міжнародні організації. Наслідком цього є безконтрольний продаж квот.

«В одномандатному виборчому окрузі № 51 катастрофічно не вистачає спостерігачів для повноцінного контролю над перебігом підготовки до парламентських виборів», – додав Рибалкін.

Зазначимо, що в списках у 51 окрузі кандидатом у народні депутати значиться Надія Савченко.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини