Передбачав майбутнє? Звільнений очільник Держпродспоживслужби понаставляв підписів заднім числом (фото)

23 жовтня 2019 року рішенням Кабінету Міністрів України був звільнений з посади голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа. Водночас в розпорядженні редакції "СтопКору" опинився документ на призначення нового очільника Харківського управління Держпродспоживслужби та заступника голови Київського управління, підписаний Лапою 24 жовтня. Збіг?

Згідно з інформацією в документі, конкурси на посади виграли Андрій Бабарук та Роман Петров.

Зазначимо, що раніше у ЗМІ була розповсюджена інформація щодо коштів, сплачених Бабаруком за посаду начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Як написав міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України Тимофій Милованов у Facebook, Лапа звільнився з посади за власним бажанням.

"Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. За своїм бажанням пішов Володимир Лапа. Я Володимира дуже поважаю і навіть пропонував у свій час стати заступником по одному з напрямків", – написав Милованов.

Володимир Лапа Фото: Facebook

Він додав, що також звільнено з посади першого заступника голови Держпродспоживслужби Андрія Жука. Тимчасово виконувачкою обов'язків голови Держпродспоживслужби призначено Ольгу Шевченко, яка до цього була заступницею голови служби та три роки очолювала Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби, передає "Укрінформ".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини