“Пенсіонери старші за 75 років отримають доплату у 500 грн” – міністр соціальної політики

Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що понад мільйон пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, зможуть щомісячно отримувати до пенсії близько 500 грн. 

"Ми розробили нові соціальні ініціативи ... Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій ... Близько 500 грн", - заявила Лазебна в ефірі телеканалу "Інтер"

На думку міністра, дата індексації пенсій повинна бути прописана в законодавстві, щоб уникнути спекуляцій навколо цього питання.

Також Лазебна зазначила, що на сьогоднішній день дефіцит Пенсійного фонду становить 34 мільярди гривень, а на початку року був - 23 мільярди гривень.

В цьому році в Україні запланували провести цілих три індексації пенсій. Це пов'язано зі зміною розміру прожиткового мінімуму. Перша індексація почалася з 1 травня і вона торкнулася 8 млн українських пенсіонерів. Однак не всі пенсіонери можуть розраховувати на індексацію в травні.

Пенсійний фонд з початку 2020 року недоотримав майже 9 мільярдів гривень від сплати частини єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини