PayPal дозволив своїм користувачам розплачуватися криптовалютою 

31.03.2021 10:02

Клієнти сервісу, які тримають на своїх акаунтах біткоїни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, зможуть використовувати їх для оплати товарів або послуг. На тлі цього курс біткоїн почав різко зростати і перевищив $ 59 тис. вперше з 20 березня, передає РБК-Крипто.

PayPal
Фото: REUTERS/Beck Diefenbach

З 30 березня клієнти PayPal з США зможуть використовувати криптовалюта для оплати. Користувачі, які тримають на своїх гаманцях біткоіни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, зможуть конвертувати їх в фіатние валюти в момент покупки. У найближчі місяці сервіс стане доступний у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з платіжною системою, пише Reuters.

«Це перший випадок, коли ви може безперешкодно використовувати криптовалюта, як кредитну або дебетову карту в своєму гаманці PayPal» - сказав президент компанії Ден Шульман.

У компанії назвали варіант з автоматичною конвертацією найкращим для більшості продавців, так як їм не потрібно турбуватися про волатильності криптовалюта. PayPal не стягуватиме комісії за транзакції і дозволить використовувати тільки одну криптовалюта для кожної окремої покупки.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні ще одна людина отримала другу дозу вакцини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини