Павелко, побережись? В Офісі Генпрокурора взяли на контроль корупцію у ФФУ

15.12.2020 18:07

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова взяла під контроль кримінальне провадження в справі про можливі злочини представників законодавчої та виконавчої влади разом із службовими особами Федерації футболу України.

Venediktovaa
Фото: УП

Про це вона написала на сторінці у Facebook.

"Ми провели спільну нараду із детективами НАБУ та колегами із САП з метою визначення перспектив і в цій справі. Скажу відверто, в мене виникло відчуття, що в футбол грали не спортсмени, а правоохоронці. Між собою. Тож, від сьогоднішнього дня я в групі прокурорів. Як тільки отримаю матеріали справи, визначу конкретний план слідчих дій, спрямований на досягнення результату", - написала Венедіктова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в ефір вийшло розслідування журналіста "СтопКору" Кирила Вольного "Корупційний хет-трик Андрія Павелка", де було викрито корупційні схеми заробітку Федерації футболу України та розкішний спосіб життя її очільника.

Зокрема, коли пан Павелко очолював бюджетний комітет парламенту, "кишенькове" підприємство ФФУ забезпечили державним фінансуванням на 270 мільйонів гривень.

15 листопада Верховна Рада ухвалила постанову про утворення тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування можливого порушення законодавства президентом УАФ Андрієм Павелком. За постанову проголосувало 260 депутатів.

Час спливав, а розслідування з незрозумілих причин не рухалось з місця.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини