Пашинського хочуть вбити в СІЗО – адвокат

08.10.2019 13:36

Нардепу 5-8 скликань Сергію Пашинському, якому Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 4 грудня без прави внесення застави, загрожує небезпека. Про це повідомляє адвокат підсудного.

Сергій Пашинський

«Суд ухвалив рішення про застосування безальтернативного арешту з однією метою: забезпечити можливість фізичного знищення мого підзахисного в Лук'янівському СІЗО... Є реальна загроза життю мого підзахисного», – цитує адвоката "Радіо Свобода".

Політична партія «Народний фронт», членом якої є нардеп, зі свого боку переконана, що це рішення ДБР є помстою заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

«Це повернення політичного переслідування і правосуддя часів Януковича», – заявляє прес-служба партії.

Нагадаємо, що ДБР поновило слідство за «Справою Хімікуса» 2016 року. Тоді нардеп вчинив стрілянину, внаслідок якої громадянин Хімікус отримав вогнепальне поранення. Пашинський свої дії назвав самозахистом та відмовився визнавати провину.

Однак прізвище Пашинського фігурувало і в інших гучних справах. Зокрема, раніше його пов’язували із вбивством 23-річного хлопця на Житомирщині, де балотувався нардеп.

Крім того, нардеп у ВР лобіював інтереси свого сина Антона Пашинського, чиє ім’я журналісти пов’язують зі скандальною схемою закупівлі радіостанцій у турецької фірми «Асельсан» для українських військових. Фірма, зокрема, була помічена в обміні технологіями з Росією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X