“Пашинський сидить через малу історію, незважаючи на корупційні схеми в “оборонці”, – Бочкала

04.12.2019 15:55

Завдяки дорогим адвокатам ексдепутат Сергій Пашинський з легкістю уникне покарання. Водночас ніхто не береться розслідувати серйозні корупційні схеми, на яких його впіймали журналісти та які поставили під загрозу національну безпеку України. Таку позицію озвучив координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала 4 листопада на пресконференції на тему: "Корупція в обороні – невирішена проблема".

Роман Бочкала Фото: СтопКор

"Ще один тандем – Пашинський та його син. Ізраїльський концерн "Ельбіт" – світовий лідер, який мав стати постачальником новітніх радіостанцій для ЗСУ. З цією компанією уклали попередні договори, провели пробне постачання, йшлося вже навіть про трансфер технологій. Зокрема, існували плани будівництва заводу компанії на Львівщині. Але раптово ухвалили рішення, що найбільш відповідними для української армії нібито є радіостанції турецького нікому не відомого виробника "Асельсан". Головним лобістом компанії в Україні став тоді ще голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський. Він зараз у СІЗО через інші звинувачення, мала історія, яка при дорогих адвокатах дозволить уникнути відповідальності. А от до великих кейсів нікому немає діла. Його син, який укладав ці контракти, зараз вільно пересувається та не має проблем з правоохоронними органами", – наголосив Бочкала.

Фото: СтопКор

Зазначимо, що за цією темою раніше журналісти "СтопКору" проводили власне розслідування та з'ясували, скільки насправді заробив на сумнівних контрактах "золотий хлопчик" Антон Пашинський та хто прикривав закупівлю неякісної військової продукції у стінах парламенту. І найцікавіше – яке відношення "Асельсан" має до країни-агресора.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини