“Пасажири згоріли заживо в салоні лайнера”, – з’явилися моторошні кадри авіакатастрофи в “Шереметьєво”

06.05.2019 09:43

За останніми даними, на борту згорілого вчора ввечері, 5 травня, пасажирського літака рейсом Москва-Мурманськ, було 73 пасажири й шість членів екіпажу. Пожежу вдалося приборкати, проте від літака нічого не залишилося. 

Джерела повідомили, що Sukhoi Superjet зазнав краху при посадці, відкрите горіння було прямо на борту, передає  "Російський Діалог". 10 пасажирів загинули, вони в буквальному сенсі згоріли заживо в салоні лайнера. Загинула також і стюардеса, яка намагалася врятувати людей.

Таким чином, число жертв пожежі в "Шереметьєво" – 11 осіб. Це попередні дані. У Мережі вже є моторошні кадри того, що відбувалося з літаком, який охопило потужне полум'я.

Деякі джерела повідомляють, що під час пожежі загинуло 12 осіб. Свідки НП розповідають, що шоковані пасажири вистрибували з охопленого сильним полум'ям літака. При цьому багато хто з них ще в салоні отримав опіки. Судячи з опублікованих в Мережі відео, поранені не стали чекати ні приїзду рятувальників, ні медиків, і вирішили вибиратися з вогняної пастки самотужки.

До слова, літак, який згорів в "Шереметьєво", був практично новим. Його випустили у 2018 році.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини