Партія Порошенка жорстко виступила проти Шарія та Клюєва

03.07.2019 15:06

"Європейська солідарність" звернулася з відкритим листом до ЦВК з вимогою переглянути рішення про реєстрацію кандидатами в народні депутати України Андрія Клюєва та Анатолія Шарія. 

Про це йдеться на сайті партії.

"Шановні члени Центральної виборчої комісії! Партія "Європейська солідарність" вважає неприпустимою реєстрацію кандидатами в народні депутати України екс-глави адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва й одіозного українофоба-пропагандиста Анатолія Шарія", – йдеться в заяві.

У політсилі вважають очевидним той факт, що Клюєв і Шарій п'ять останніх років не проживали в Україні.

"Досить перевірити в Інтернеті відкриті джерела для підтвердження того, що ці двоє ховалися від правосуддя за кордоном. У 2014 році Андрій Клюєв втік до Москви разом зі своїм патроном Януковичем. Крім того, проти екс-глави АП було порушено кримінальну справу, а Генпрокуратура повинна затримати Клюєва в разі перетину держкордону України. Анатолій Шарій також знаходиться під слідством, він втік з країни у 2012 році та був оголошений у всеукраїнський розшук. Після цього постійно проживав в країнах Європи", – йдеться в заяві.

Зазначається, що участь цих осіб у виборах, як і одіозного заступника Генпрокурора Рината Кузьміна, є свідченням спроби реваншу і глибокої зневаги до закону і здорового глузду.

"Це вимога не лише нашої політичної сили, а й усього українського патріотичного суспільства, яке глибоко обурене рішенням ЦВК. Навіть окремі члени Комісії називали рішення про реєстрацію Клюєва і Шарія зрадою національних інтересів і зневагою до пам'яті загиблих героїв під час Революції гідності та в боях проти російських окупантів", – зазначили в партії.

Представники "Європейської солідарності" звернулися до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби з вимогою негайно надати відомості про знаходження цих осіб на території України, щоб отримати фактичні докази.

Нагадаємо, Аваков жорстко виступив проти реєстрації соратника Януковича Клюєва, який зібрався в Раду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X