Партія Коломойського готується до місцевих виборів

15.01.2020 19:22

Представники партії олігарха Ігоря Коломойського "УКРОП", через невдалі переговори щодо висунення своїх кандидатів від партії "Слуга народу", збираються самостійно йти на місцеві вибори.

Про це стало відомо від джерел у правлячій партії.

За словами співрозмовника, в президентській силі, Ігор Палиця, член політради партії "УКРОП" і нардеп з групи "За майбутнє" намагався досягти угоди про висунення частини місцевих депутатів УКРОПу від партії влади, але отримав відмову. Співрозмовник не уточнив, чим викликане таке рішення.

У свою чергу, Палиця підтвердив, що "УКРОП" готується до місцевих виборів, але спростував інформацію про переговори з владою. "Ми збираємося йти, тільки не у всіх регіонах. Ще визначимося з областями", - сказав Палиця, передає "НВ".

Також співрозмовник в СН повідомив, що політсила ще не розробила чітких критеріїв, як відбирати кандидатів на місцеві вибори. За одним із сценаріїв, президентська сила може відмовитися від кандидатів, які були представниками місцевої влади, а по іншому - не схвалить висування лише одіозних представників.

"Швидше за все, ми розглянемо членів Самопомочі, може і люди з УКРОПу зможуть балотуватися від нашої сили, але в одиничних випадках", - уточнив високопоставлений співрозмовник в СН.

Нагадаємо, що у фракції "Слуги народу" у ВРУ дюжина вихідців з місцевих осередків партії "УКРОП".

Згідно із законом, чергові вибори повинні пройти 25 жовтня 2020 року. Але в партії влади раніше повідомляли про готовність провести дострокові місцеві вибори, якщо вдасться раніше закінчити об'єднання громад у сільській місцевості.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X