Пароплавство під ключ: у кримінальних провадженнях стосовно розпродажу майна «УДП» фігурує прізвище покійного ексзаступника Запорожана

22.10.2019 20:00

Розслідування таємниць дунайського пароплавства, за штурвал якого мріє поставити свою людину чи не кожен чиновник Мінінфраструктури, триває. Голову Українського Дунайського пароплавства Дмитра Чалого нещодавно таки звільнили з посади. Проте кому були вигідні гучні скандали довкола УДП та це звільнення? Дивіться в ексклюзивному матеріалі Алли Легези.

Зауважимо, що одним із найактивніших членів ініціативної групи був звільнений на той час заступник керівника Дунайського пароплавства Володимир Запорожан, прізвище якого фігурувало у семи кримінальних провадженнях, пов’язаних із реалізацією майна «УДП».

Справа №1 від жовтня 2015-го. Слідче управління Нацполіції в Одеській області проводить розслідування за фактом заниження посадовими особами Дунайського пароплавства кількості судно-діб використання ліхтерів товариством «СК Акорд», що призвело до недоотримання «УДП» майже 175 тис. доларів США.

Перше провадження датується ще 2015 роком

Справа №2 від травня 2016 року. Слідчий відділ Ізмаїльського відділення поліції перевіряє факт зловживання з боку Володимира Запорожана службовими повноваженнями у своїх особистих інтересах, що призвело до матеріальних збитків в особливо великих розмірах.

Справа №3. Прокуратура Ренійського району перевіряє факт незаконної передачі у фрахт для внутрішніх перевезень більш як 20 ліхтерів.

Четверте провадження від грудня 2015-го стосується незаконних дій посадових осіб Дунайського пароплавства, зокрема пана Запорожана, під час відчуження теплохода «Георгій Агафонов», а також інших суден, що були продані у 2015 році.

П’ята справа від червня 2014 року щодо незаконних дій посадових осіб «УДП», які, діючи в інтересах ПП «ІМПЕКС ЛАЙФ», передали 99 контейнерів, чим завдали збитків Дунайському пароплавству на 633 тис. грн.

Справа №6 від квітня 2016-го щодо вчинення правопорушень посадовими особами Danube special shiping та ПрАТ «УДП».

Сьоме провадження від березня 2016-го також стосується реалізації майна «УДП». А саме за фактом незаконних дій окремих посадових осіб ПрАТ «УДП», зокрема Володимира Запорожана, щодо незаконної передачі в оренду ТОВ «Торговий Дім «Зелений шлях» з подальшим незаконним відчуженням 60-ти контейнерів дунайського пароплавства.

Зверніть увагу, що всі важливі рішення стосовно реалізації майна чомусь ухвалював і підписував саме заступник. У всіх справах фігурує прізвище Запорожана.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини