Парламент вніс зміни до Водного кодексу

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за проєкт закону №3969 "Про внесення змін до Водного кодексу України щодо уточнення переліку первинних водокористувачів" проголосувало 280 народних депутатів.

Метою ухвалення законодавчого акта є приведення у відповідність до вимог положень Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1101 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів» статті 42 Водного кодексу України.

Зокрема, законодавчо врегульовується питання обов'язковості укладення господарського договору первинними водокористувачами з підприємствами водної галузі, необхідність законодавчого закріплення організації надання платних послуг, пов’язаних з поданням води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних джерел для поливу зрошуваних або зволоження осушених земель, промислових і комунальних потреб, а також поливу городів, садів і богарних земель та наповнення наливних водойм.

Крім того, врегулюьовано питання збереження і відновлення державного майна на стратегічних об’єктах України за рахунок надання платних послуг.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини