Паркан за ніч: у Дніпрі під ДФС встановили огорожу, щоб завадити акції протесту (ФОТО)

08.07.2019 16:48

Забарикадувались? Під будівлею ГУ ДФС Дніпропетровської області звели паркан. Споруда заважає громадським активістам встановити намет та провести заплановану акцію протесту через протиправні дії працівників відомства. Ідеться про утримання у заручниках місцевого підприємця Кирила Суворова. Про це з місця подій повідомляють активісти ГО «Стоп корупції».

«Паркан встановили після нашої акції протесту у п‘ятницю 5 липня. Сьогодні ми планували продовжити свій протест, адже минулого разу так і не отримали відповіді від керівництва відомства щодо службової перевірки дій працівників ДФС, які три тижні тримали у заручниках місцевого підприємця. Замість поспілкуватись із мітингувальниками, керівники сховалися у будівлі, хоча на початку акції навіть обіцяли брифінг. Тепер посадовці відгородилися від учасників акції парканом», – повідомляють активісти ГО «Стоп корупції».

У прес-службі відомства зазначили, що споруда тимчасова і її встановили через плановий ремонт. Активісти хочуть уточнити законність облаштування паркану та імена самих виконавців.

Нагадаємо, 5 липня під ГУ ДФС Дніпропетровської області розпочалася акція протесту через утримання фіскалами у заручниках місцевого підприємця Кирила Суворова.

Керівництво ДФС спочатку прийняло від мітингувальників колективне звернення з вимогою провести службову перевірку, пообіцяло миттєво відреагувати, дати брифінг і прокоментувати ситуацію, а згодом забарикадувалися у будівлі. Учасники акції оточили будівлю і слідкували за всіма виходами. Паралельно акція протесту через захоплення у заручники підприємця проходить у Києві під ДФС України. Раніше протести провели під ГПУ та ДБР.

Читайте також: "Ні тортурам у ДФС: у Києві фіскалам влаштували протест через знущання над підприємцем у Дніпрі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини