Паркан за ніч: у Дніпрі під ДФС встановили огорожу, щоб завадити акції протесту (ФОТО)

08.07.2019 16:48
Паркан за ніч: у Дніпрі під ДФС встановили огорожу, щоб завадити акції протесту (ФОТО)

Забарикадувались? Під будівлею ГУ ДФС Дніпропетровської області звели паркан. Споруда заважає громадським активістам встановити намет та провести заплановану акцію протесту через протиправні дії працівників відомства. Ідеться про утримання у заручниках місцевого підприємця Кирила Суворова. Про це з місця подій повідомляють активісти ГО «Стоп корупції».

«Паркан встановили після нашої акції протесту у п‘ятницю 5 липня. Сьогодні ми планували продовжити свій протест, адже минулого разу так і не отримали відповіді від керівництва відомства щодо службової перевірки дій працівників ДФС, які три тижні тримали у заручниках місцевого підприємця. Замість поспілкуватись із мітингувальниками, керівники сховалися у будівлі, хоча на початку акції навіть обіцяли брифінг. Тепер посадовці відгородилися від учасників акції парканом», – повідомляють активісти ГО «Стоп корупції».

У прес-службі відомства зазначили, що споруда тимчасова і її встановили через плановий ремонт. Активісти хочуть уточнити законність облаштування паркану та імена самих виконавців.

Нагадаємо, 5 липня під ГУ ДФС Дніпропетровської області розпочалася акція протесту через утримання фіскалами у заручниках місцевого підприємця Кирила Суворова.

Керівництво ДФС спочатку прийняло від мітингувальників колективне звернення з вимогою провести службову перевірку, пообіцяло миттєво відреагувати, дати брифінг і прокоментувати ситуацію, а згодом забарикадувалися у будівлі. Учасники акції оточили будівлю і слідкували за всіма виходами. Паралельно акція протесту через захоплення у заручники підприємця проходить у Києві під ДФС України. Раніше протести провели під ГПУ та ДБР.

Читайте також: "Ні тортурам у ДФС: у Києві фіскалам влаштували протест через знущання над підприємцем у Дніпрі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X