Папа Римський закликав вимкнути телевізор та інтернет

У Попільну середу Папа Франциск на загальній аудієнції закликав у великий піст вимкнути смартфони та "підключитись" до Євангелії.

Про це повідомляє Радіо Ватикану, передає "RISU".

"Великий Піст – це сприятливий час, щоб звільнити місце для Божого слова. Це час, щоб вимкнути телевізор і розгорнути Біблію. Настав час відірватись від мобільного телефону і підключитись до Євангелії Коли я був маленьким, ще не було телебачення, але існував звичай у Великий Піст не слухати радіо. Чотиридесятниця – це пустеля, це час відмовитись від непотрібних слів, від балаканини, пліток, чуток, а звернути до Бога на "Ти". Це час присвятити себе здоровій екології серця, очистити своє єство."

"Ми живемо в оточенні, забрудненому надто великим словесним насильством, багатьма образливими й шкідливими словами, які посилює мережа інтернету. Ми затоплені порожніми словами, рекламою, підступними повідомленнями. Ми звикли чути все про всіх і ризикуємо скотитись у світськість, яка призводить до некрозу нашого серця, і не існує "байпасу", щоб це вилікувати, це може зробити тільки тиша. Нам важко розрізнити Божий голос, Який до нас промовляє, голос сумління, голос добра. Ісус, закликаючи йти в пустелю, запрошує нас слухати те, що має значення, що істотне, що важливе."

На закінчення катехизи Святіший Отець ще раз наголосив, що Великий Піст – це молитва, піст та діла милосердя.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини