Пандемія об’єднує: виробники засобів індивідуального захисту виступили проти контрафакту

14.01.2021 18:08

Підробні маски, антисептики сумнівної якості та контрабандні фармпрепарати. Поки сумлінні виробники працюють понаднормово, щоб забезпечити необхідну кількість індивідуального захисту для пересічних громадян та медиків, сумнівні фірми наживаються на виготовленні цих товарів.

Асоціація ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), куди входять представники законних та сертифікованих виробників, хоче боротися з підпільними підприємствами, які займаються виготовленням неякісних товарів (маски, антисептики, рукавички тощо). Про це стало відомо активістам ГО «Стоп корупції». Громадські активісти підтримують і долучилися до цієї ініціативи.

«Ми підтримуємо таку позицію. Представники Асоціації ЗІЗ уже звернулися до народних депутатів із пропозиціями до законопроєктів для захисту легальних виробників. Ми надалі будемо виявляти факти порушень та тих, хто незаконно шиє та виробляє таку продукцію. Плануємо виїжджати на фіктивні підприємства, які виготовляють контрафакт.

Ми підтримуємо національних законних виробників, виступаємо за збереження робочих місць та за якісну продукцію. Ми проти, щоб у нашу державу надходив несертифікований товар, та за те, щоб медики і лікарні були забезпечені якісними засобами захисту», — зазначив активіст ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов.

До складу Асоціації ЗІЗ входять:

1. ЮАСафети
2. ТК-Медзахист
3. КиївГума
4. Трикотажна фабрика «Роза»
5. Олтекс
6. Партнёр Декор
7. Венето

Зазначимо, що наразі контрабанда фальсифікованої медичної продукції карається тюремним ув’язненням терміном від 5 до 8 років та штрафом до 170 тисяч гривень. Таке ж покарання передбачає і підробка цієї групи товарів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини