Пандемія COVID-19 в Україні стабілізувалась – Офіс Президента

06.07.2020 14:43

У червні в Україні спостерігалося зростання кількості інфікованих коронавірусом COVID-19, але динаміка перебігу пандемії стабілізується.

shkola_koronavirus
Фото: Цензор.нет

Про це повідомив президенту Володимиру Зеленському на традиційній нараді прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує пресслужба глави держави в понеділок, 6 липня.

Показники Міністерства охорони здоров'я також демонструють стабілізацію поширення коронавірусу в Україні. Це відбивається в статистиці активних хворих і рівні госпіталізації, який в останні тижні майже не змінюється, - йдеться в повідомленні.

Додатково міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що продовжує знижуватися відсоток хворих медпрацівників. Зараз він становить 6%.

Президент поцікавився дотриманням карантинних заходів у громадських місцях.

"Ретельну увагу треба приділяти громадським місцям. Наприклад, ресторанам, кафе або клубах. Треба вимагати від них відповідальності перед їхніми клієнтами. Люди платять гроші не за те, щоб вийти хворими на хворобу, від якої поки немає вакцини", - наголосив Володимир Зеленський.

У відповідь керівництво Нацполіції запевнило, що були проведені перевірка роботи клубів після 22:00 і закриті ті розважальні заклади, які працювали. Також були складені відповідні протоколи.

Також в Нацполіції додали, що тільки два міста - Харків і Львів - чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22.00. А в Херсонській та Сумській областях взагалі не визначені умови для роботи таких закладів у зазначений час.

У МВС запевнили, що візьмуться за ретельний контроль роботи цих установ, щоб зменшити ризик зараження громадян коронавірусом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини