Пан Дрига і кредитна інтрига: як екс-регіонал з Кропивницького ошукав банки на 10 мільйонів доларів

24.12.2018 12:35

Поки вся країна готується до новорічних свят, команда «Стоп Корупції» продовжує викривати корумпованих чиновників. Зокрема, неабиякий резонанс викликали події у Кропивницькому, де місцевий депутат ошукав банки на майже 10 мільйонів доларів. Як таке могло трапитись?

Кредитами в нашій країні користується дедалі більше людей. Хтось бере тисячу або дві «перехопити» до зарплати, хтось значніші суми, наприклад, на розвиток бізнесу. Звичайно, є певний відсоток тих, хто за різних причин не може вчасно повернути гроші та користується «кредитними канікулами» або реструктуризацією боргу. А ось наш герой вирішив, що позичені гроші можна взагалі ніколи не повертати.

Знайомтесь: Дрига Вадим Вікторович – бізнесмен, приватний підприємець. З 2010 року – депутат міської ради м. Кропивницький. З 2013 року – член «Партії регіонів», заступник міського голови. Зараз – депутат міськради Кропивницького, голова осередку партії «Наш Край».

Варто згадати історію дванадцятирічної давнини, коли пан Вадим Дрига взяв кредит на суму 3 з половиною мільйони гривень. За рік бізнесмен взяв у банків ще 1 мільйон доларів. Та з’ясувалося, що сплачувати відсотки і повертати борг місцевий депутат навіть не збирався.

Подробиці власного розслідування – у новому сюжеті журналіста «СтопКору» Кирила Вольного:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини